Jon Bon Jovi’den hayranlarını üzecek haber… “Şişman Elvis olmaya ihtiyacım yok”

Rock’ın efsane gruplarından Bon Jovi’nin 62 yaşındaki solisti Jon Bon Jovi, iki yıl önce ses tellerinden ameliyat oldu. Jovi, bir süredir de her gün ses rehabilitasyon seanslarına katılıyor. Ancak ünlü müzisyen tüm bu iyileşme çabalarına rağmen her şeyin pek de iyi gitmeyebileceğini açıklayarak hayranlarını endişelendiriyor. The Sunday Times’a verdiği yeni röportajda Bon Jovi, ses yeteneğinin azalması ve performansını etkilemesi halinde işinin biteceğini söyledi:

“Şarkı söylerken harika değilsem, bir zamanlar olduğum adam olamıyorsam o zaman işim biter. Stüdyoda olmakla yola çıkmak arasında büyük bir fark var. Yeni bir albüm kaydettik. Her gün ses terapisinde şarkı söylüyorum. Ama haftada dört gece, her gece iki buçuk saat performans sergilemek istiyorum ve ne kadar iyi olabileceğimi biliyorum. Eğer bu adam olamayacaksam, Şişman Elvis olmaya ihtiyacım yok”

“KAPASİTEYE SAHİBİM”

Jovi geçtiğimiz hafta da iyileşme sürecinde olduğunu söylemişti:

“Yani iyileşme yoluna geri döndüm; bunun bir günü bile kolay değil. Her gün bir mücadele, ancak bunu tekrar yapabilecek kapasiteye fazlasıyla sahibim”

EŞİTLEME PROSEDÜRÜ SÜRÜYOR

Müzisyen, ses tellerinden birinin “başparmak kadar kalın”, diğerinin ise “serçe parmak kadar kalın” olduğunu, dolayısıyla onları yeniden eşitleme prosedürünün uygulandığını açıkladı.

BELGESELİ VİZYONA GİRİYOR

Dünyanın en başarılı rock gruplarından biri haline gelen New Jerseyli dört genç arkadaşın yolculuğunu anlatan dört bölümlük bir belgesel olan “Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story”de anlatılacak. Belgesel, grubu günümüze kadar takip ediyor ve solistin rehabilitasyon yolculuğunu da anlatıyor. 26 Nisan’da Disney Plus’ta gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x